top of page

Hakkımızda

Aksoy Marka Patent olarak, her türlü fikri mülkiyet hakkının yurtiçi ve yurtdışında korunmasına yönelik olarak tescil, danışmanlık ve avukatlık hizmetleri vermekteyiz. 

Marka vekili, patent vekili ve avukatlardan oluşan takımımız ile fikri mülkiyet haklarının korunması için Türk Patent ve Marka Kurumu nezdinde olduğu gibi avukatlarımız aracılığıyla mahkemeler nezdinde de müvekkillerimizi temsil etmekteyiz.

Fikri mülkiyet haklarının korunması için, zaman, maliyet ve icra edilebilirlik açısından en etkin çözümü farklı sektörlerdeki müvekkillerine sunmayı amaçlamaktayız.

Aksoy Marka Patent, Türk Patent ve Marka Kurumunun kurulu olduğu Ankara’da bulunmaktadır.

İşlerimizi yürütürken benimsediğimiz temel prensipler şöyledir:

Müvekkile Odaklı Olma 

 

Her müvekkilin kendine özgü ihtiyaçları olduğunu anlıyoruz. Bu bilinçle, çalışmamızın merkezine müvekkilimizin hedeflerini yerleştiriyor, en etkin çözümlere ulaşmak için çalışıyoruz.

Şeffaflık

 

Çalışmalarımızın başında iş tanımımız, avukatlık ücretlerimiz ve masraflar mümkün olan en açık şekilde belirlenir. Müvekkillerimiz dosyaları ile alakalı her türlü gelişme hakkında derhal bilgilendirilir ve tüm alakalı belgeler her aşamada kendileri ile paylaşılır.

Ulaşılabilirlik

 

Müvekkillerimizin yanında olduğumuzu hissetmelerini istiyoruz. Bu kapsamda, tüm sorulara bir iş günü içinde geri dönüş yapmayı planlıyoruz. Soruların cevaplandırılması daha uzun zaman gerektiriyorsa, müvekkilimize de danışarak uygun bir takvim belirliyoruz.

Sürekli Gelişim

 

Her zaman en güncel hukuki gelişmeleri ve içtihatları takip ediyoruz. Bunun yanında, avukatlık hizmetimize katkıda bulunabilecek gelişen teknolojileri ve sektör bazlı eğilimleri gözlemliyoruz.

Ekibimizle Tanışın

Dogukan Berk Aksoy_edited_edited.jpg

Avukat | Marka Vekili

| Patent Vekili 

evren firat goklu copy.jpg

Avukat | Marka Vekili

İREM NUR DIĞIN-248.jpg

Stajyer Avukat

Üyelikler

IP Stars.png
marques-min (1).png
The-Trademark-Lawyer.jpg
patent-lawyer.jpg
IP-Coster Network-03 (002).png
bottom of page